Peugeot Steenbeke Waarschoot,

… uw concessiehouder voor regio Meetjesland

Openingsuren Waarschoot

Showroom

Maandag t.e.m. donderdag:
08u30 - 18u30
Vrijdag: 08u30 - 18u00
Zaterdag: 09u00 - 17u30

Receptie naverkoop

Maandag t.e.m. donderdag:
07u30 - 18u30
Vrijdag: 07u30 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Receptie wisselstukken

Maandag t.e.m. vrijdag:
08u00 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Receptie carrosserie

Maandag t.e.m. vrijdag:
08u00 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Contacteer Waarschoot

Algemeen management

Denis Steenbeke

Zaakvoerder

T09-327 06 72

F09-377 85 07

denis@steenbeke.be

Algemeen management

Marleen Plasschaert

Zaakvoerder

T09-227 50 33

F09-227 20 33

marleen@steenbeke.be

Boekhouding

Marc Lataire

Boekhouder

T09-327 06 73

F09-377 85 07

marc@steenbeke.be

Magazijn

Freddy Steenbeke

Verantwoordelijke magazijn

T09-377 08 92

F09-377 85 07

freddy@steenbeke.be

Naverkoop

Maarten Steenbeke

Verantwoordelijke naverkoop, Fleet service

T09-377 11 92

M0474-514 707

F09-377 85 07

maarten@steenbeke.be

Receptie & administratie

Annick Van Rysselberghe

Onthaal en administratie naverkoop

T09-377 11 92

F09-377 85 07

annick@steenbeke.be

Receptie & administratie

Marie Vormezeele

Onthaal en administratie naverkoop

T09-377 11 92

F09-377 85 07

marie@steenbeke.be

Verkoop Fleet

Filip De Zutter

Commercieel raadgever Fleet

T09-227 50 33

M0494-259 199

F09-227 20 33

filip@steenbeke.be

Verkoop nieuw & tweedehands

Bram Liebens

Commercieel Raadgever

T09-377 06 91

M0486-726 859

F09-377 85 07

bram@steenbeke.be

Verkoop nieuw & tweedehands

Yves Dossche

Commercieel Raadgever

T09-377 06 91

M0472-280 877

F09-377 85 07

yves@steenbeke.be