Peugeot Steenbeke Evergem,

… uw concessiehouder voor regio Gent-Noord

Openingsuren Evergem

Showroom

Maandag t.e.m. donderdag:
08u30 - 18u30
Vrijdag: 08u30 - 18u00
Zaterdag: 09u00 - 17u30

Receptie naverkoop

Maandag t.e.m. donderdag:
07u30 - 18u30
Vrijdag: 07u30 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Receptie wisselstukken

Maandag t.e.m. vrijdag:
08u00 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Receptie carrosserie

Maandag t.e.m. vrijdag:
08u00 - 18u00
Zaterdag: 08u00 - 12u00

Receptie Rapide & Werkplaats

Maandag t.e.m. vrijdag:
08u00 - 18u00

Contacteer Evergem

Algemeen management

Denis Steenbeke

Zaakvoerder

T09-327 06 72

F09-377 85 07

denis@steenbeke.be

Algemeen management

Marleen Plasschaert

Zaakvoerder

T09-227 50 33

F09-227 20 33

marleen@steenbeke.be

Magazijn

Joris Mestdagh

Verantwoordelijke magazijn

T09-227 50 33

F09-227 20 33

joris@steenbeke.be

Naverkoop

Bert Steenbeke

Verantwoordelijke naverkoop, Fleet Service

T09-227 95 97

F09-227 20 33

bert@steenbeke.be

Receptie & administratie

Ann De Meyer

Administratief medewerker

T09-227 50 33

F09-227 20 33

ann@steenbeke.be

Verkoop Fleet

Filip De Zutter

Commercieel raadgever Fleet

T09-227 50 33

M0494-259 199

F09-227 20 33

filip@steenbeke.be

Verkoop nieuw & tweedehands

Frederik De Smet

Commercieel raadgever

T09-253 03 33

M0479-939 727

F09-227 20 33

frederik@steenbeke.be

Verkoop nieuw & tweedehands

Sven Matthys

Commercieel raadgever

T09-236 43 33

M0491-331 322

F09-227 20 33

sven@steenbeke.be